Randění & muži: ty nejčastější mýty

Nedávno jsem si udělala menší průzkum. Zajímalo mě totiž, co si myslíme o chlapech. Co vlastně chtějí? Co na ně skutečně platí? A jaké jsou zaručené taktiky, které nám v randění zaručí úspěch? Přišla jsem ovšem na to, že některé z rad a přesvědčení, které mezi námi kolují, nám naopak mohou novou známost pěkně pokazit. Pojďme spolu poodkrýt roušku mužské mysli a nahlédnout, na co skutečně berou a na co si dát během randění pozor. 
Řeknu vám vše, co byste měla o randění s muži vědět

1. Muži se chtějí nechat dobývat

Kdysi jsem muže považovala za chudinky, které mají v dnešním světě soběstačných žen strach udělat jakýkoliv krok jako první. Z rad na diskuzních fórech a poslouchání randících (a ne moc úspěšných) příhod mých kamarádek, jsem vyhodnotila, že muži proto touží po ženách, které se aktivně snaží je dostat, nebojí se dát najevo svůj zájem a převzít iniciativu do svých rukou. To, že v sobě mají duši lovce a potřebují ženu dobývat, už v dnešní moderní době přece dávno neplatí, ne? Blbost.

Pokud toužíte získat jeho srdce, stále tu platí jistá pravidla, jak toho s největší úspěšností dosáhnout. Především mu musíte dát prostor a nechat ho lovit. Právě to je ta část, kterou si muž nejvíce užívá, a při které máte největší šanci ho zaujmout.

Přečtěte si: Proč muži spíše skočí po potvoře, než hodné holce?

2. Chlapi milují coury 

Okolní svět nám hlásá, že čím dřív se s ním vyspíme, tím líp. Čím víc se v posteli odvážeme, tím víc ho zaujmeme. Pravda je taková, že nezáleží, jak moc jsme sexy nebo jak skvěle to umíme. Jakmile se s mužem vyspíme až příliš brzy, riskujeme, že o nás ztratí zájem. Proč? Protože dostane přesně to, o co mu šlo. Proč by se o nás měl tedy nadále snažit?
Místo ženy, která se nechá snadno dostat do postele, ocení právě tu, která se tak lehce nedá. Ne nadarmo se říká, že pokud člověk dostane něco zadarmo, nebude si toho vážit tolik, jako kdyby měl pro to sám usilovat a dřít. 

3. Když dáme jasně najevo, co chceme, uděláme nejlíp

Jak už jsem psala – myslela jsem, že muži ocení, když budou ženy upřímné a jednat narovinu.  Víte ale, že tohle jednání může být také i pěkně nebezpečné? Pokud například řeknete někomu, kdo se s vámi chce jenom vyspat, že máte plné zuby randění a toužíte po vztahu, bude se dotyčný náhle dvořit a dělat vše proto, aby ve vás navodil dojem, že on je ten, kterého hledáte.

Tím samozřejmě netvrdím, že máte před muži mlžit nebo jim lhát. Buďte ale na pozoru. Špatnému člověku můžete svou upřímností dát přesný návod na to, jak na vás. 

4. Milují, když děláme, že jsme nedostupné

Muži mají skutečně rádi, když jsou ženy tak trochu nedostupné. To je ale úplně něco jiného, než když si na to pouze hrají. Můžeme před ním dělat, že máme nabitý program týden dopředu, nebo básnit o tom, jak jsme v jednom kole a jak si sotva najdete čas navštívit rodinu. Připravte se ale, že na tohle divadélko brzy dojedete.
Jakmile docílíte vytouženého vztahu, už si tolik nebudete chtít hrát na zaneprázdněnou ženu, protože veškerý svůj volný čas (a že ho bude), budete chtít trávit se svojí novou polovičkou. Najednou se muž nestačí divit, když se z té zdrženlivé dámy stane klíště, které je mu všude za prdelí. Takže muži nemilují, když děláte, že jste nedostupné – ale když takové opravdu jste.

5. “Nechce se spálit. Zrovna je po rozchodu. Má toho teď hodně. Prochází těžkým obdobím. Neví, co chce. Bojí se svých pocitů. Já ho změním.”

My ženy jsme obdarované jednou špatnou vlastností. Máme tendence si omlouvat a vymlouvat nezájem druhé osoby. Jsme schopné celé hodiny analyzovat jeho zprávy, hovory, způsob, jak s náma mluví, jak se na nás dívá, studovat charakteristiku jeho znamení a kdoví co dalšího. To vše jenom proto, abychom našly alespoň špetku naděje, že mezi námi něco skutečně je. “Přece by se se mnou nebavil, kdybych se mu nelíbila,” říkáme si. Namlouváním, kterým krmíme své křehké srdce, ovšem plýtváme naším časem, energií a propadáme se do ještě větší emoční propasti.

Muže (a jejich zájem o vás) nezměníte. Pokud vám není schopen dokázat, že o vás skutečně stojí, pak tomu tak není. Více o tom zjistíte zde: Krmí vás výmluvami? Zas tak moc vás nežere! 

Přečtěte si také: Smíšené pocity ve vztahu? Nejspíš si vás omotal kolem prstu.