The Power of the Pussy – jak získat každého chlapa?

Randila jsem poměrně dost dlouho a řekla bych, že mám tak v této oblasti značné zkušenosti. Musím se ale přiznat, že jsem za celou dobu toho, co jsem byla na lovu, vlastně ani netušila, na co muži vlastně berou. To, jaký způsob je nejlepší, samozřejmě ovlivňovaly i názory ostatních. Rady typu “piš mu jako první, určitě tím zaboduješ, kluci nemají rádi, když mají dělat první kroky” po “opovaž se mu napsat a servírovat se jak na zlatém podnose, nech ho, ať přijde sám”, mě dočista zmátly. Od každého jsem na danou situaci slyšela úplně odlišný názor a sama, jako nerozhodná a věčně přemýšlející váha, se nemohla rozhodnout, jaká cesta bude ta nejlepší. Nutno dodat, že ať jsem se rozhodla pro cokoliv, vždy to většinou bylo špatně. Tato seberozvojová kniha, kterou budu opečovávat jako ten nejdražší klenot a kterou mé dceři věnuji k jejím osmnáctým narozeninám, ne-li dřív, mi konečně ukázala, jak se věci mají – a jak si získat téměř každého chlapa. 

The Power of the Pussy vám změní pohled na randění.
Já ji koupila zde.

The Power of the Pussy:

  • autorka ve své knize popisuje, jak muže zaujmout a jak otestovat jeho skutečný zájem (nebo zjistit, že vás chce jenom do postele)
  • upozorní vás na to, na jaké věci si během randění dát pozor, jak si mezi muži vybírat (a jak důležité je si mezi nimi vybírat a nebrat hned prvního, který se mihne kolem)
  • naučí vás kontrolovat své emoce a rozebere otázku, kdy se s ním poprvé vyspat
  • pokud jste zrovna po rozchodu, máte zlomené srdce, cítíte se nešťastná nebo jste v oblasti randění nejistá a nevíte, co dělat, seberozvojová kniha The Power of the Pussy vám pomůže nabrat sebevědomí, nastavit standardy a probudit vaši ženskost
  • Klade důraz na to, jak je důležité cenit si sebe sama, znát svou hodnotu a chtít pro sebe partnera,  který se k vám bude chovat tak, jak si zasloužíte.
  • Jak je důležité mít koníčky, zájmy, mít zkrátka i svůj život a nedopustit, ať se váš svět začne točit kolem prvního člověka, který zrovna projde kolem. 

Pro mne osobně to byl takový první kopanec do zadku, který mě nastartoval a naučil vnímat chlapy trochu jinak. A musím potvrdit, že se mé známosti od té doby rozhodně nesou v jiném duchu, než jak tomu bylo doteď. Je to téma, které bych chtěla rozebírat i v mých dalších článcích. 

Pokud chcete získat chlapa, musíte se naučit myslet jako on. 

Ovšem pozor. Není to příručka, která bude jen diktovat body, jež máte bezmyšlenkově následovat, abyste někoho získala.

Rozuměla bych tomu, pokud by na někoho působila tato kniha až moc kontroverzní. Například zde rozebírá, jaké výhody pro vás může mít, když máte rozehraných více her najednou než abyste svou pozornost v randění upírala jen na jednoho člověka.
Kapitola, která je z celé knihy asi největší “halo”, je ta, kde se mluví o sexu. Autorka totiž zastává názor, že s člověkem, který se vám vážně moc líbí, je dobré pečení buchet “oddalovat”, i třeba za cenu toho, že si pro koláč půjde někde jinde. Proč? To se dozvíte právě v knize. Navzdory tomu, jak šokující názory a rady The Power of the Pussy nabízí, řekla bych, že ať chcete nebo ne, kus pravdy na tom skutečně bude. Berte to jako pokec u láhve dobrého vína s kamarádkou, která pro vás chce to nejlepší, je trochu přisprostlá, upřímná a bude s vámi mluvit na rovinu.

Buďte připraveni na jednu z nejcennějších lekcí, kde se dozvíte, co o mužích prostě musíte vědět, pokud od nich chcete získat pozornost, respekt, lásku, manželství… a vlastně všechno, co chcete!

Přečtěte si: Jak poznat, že má skutečně zájem?

3 komentáře na “The Power of the Pussy – jak získat každého chlapa?”

  1. Pingback: Zpátky k ex? Ať vás to ani nenapadne - Červená královna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.