Vědomá prostitutka: Tipy a triky profesionálky

Už jsem se zde zmínila o tom, že sex je pro mne jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu.  A nemyslím to tak, že s partnerem musíme každý večer projíždět kámasútru a pomalu nedělat nic jiného, než jenom to. Je to pro mně určitý projev lásky a způsob, jak být tomu druhému ještě o něco blíž. Navíc, není snad nic lepšího, než když si s partnerem v posteli skutečně rozumíte a jiskří to, ne? Jenže k tomu, abyste byli na stejné vlně, věděli, jak se potěšit, pečovali o váš milostný vztah a hlavně dokázali se na té vlně i dlouhodobě udržet, je někdy potřeba trochu snahy… a právě o tom je tato kniha. 

Vědomá prostitutka 

Tahle “příručka” vám poskytne ty nejcennější informace (které vám kamarádky neřeknou) a probudí ve vás chuť k tomu mít ten nejlepší sex. A máte se rozhodně na co těšit. Autorka má toho co předávat. Veronica Monet se totiž čtrnáct let živila jako profesionální společnice. Má tak za sebou nespočet mužů a zkušeností, které vám touto formou předává dál. Veronica se domnívá, tak jako já, že sex je ve vztahu opravdu jedna z nejpodstatnějších věcí. A pokud to z různých příčin mezi partnery v posteli neklape (stereotyp, není na to dostatek času, energie, nuda, odlišné preference) a dvojice se o zlepšení ani už nesnaží, je to cesta k nevěře a třeba i úplnému rozpadu vztahu. Dá se říct, že zde ukazuje návod na to, jak si sexuální život s partnerem udržet a neustále ho rozvíjet.

Vědomá prostitutka vám otevřeně a bez zábran popisuje nejrůznější sexuální techniky a poukazuje, na co všechno se u partnera zaměřit, aby měl ze sexu s vámi ten nejlepší požitek. Klade samozřejmě i důraz na to, aby se člověk nehonil pouze za blahem toho druhého, ale myslel taky i na sebe. Jak je důležité, abychom dobře znali své tělo a věděli, co se nám líbí a jak si o to případně říct. Veronika zde dává své tipy jak se umět uvolnit, naladit na svého partnera a vypustit z hlavy rušivé myšlenky, což si myslím, že ocení hlavně ženy, jelikož mám dojem, že právě my máme tendence na sebe v sexu zapomínat. A v případě, že ještě nevíte jak dosáhnout orgasmu, Veronika vám poví, jak na to. 

Vědomá prostitutka pomůže vnímat váš milostný život úplně jinak                                                  Já ji koupila zde.

I když se jedná o dost intimní téma, Veronica se snaží říct především to, že milostný vztah mezi partnery není jen o předehře a samotném aktu. Patří zde především respekt, láska a úcta, kterou by si měli partneři vzájemně opětovat a pečovat o jejich milostný život. Myslím si, že Vědomá prostitutka by neměla chybět v žádné ložnici. Přečtěte si ji a pečlivě prostudujte. Žádnou takovou u nás (zatím) nenajdete. Jaká škoda… tak málo knih o tak hezkých věcech… Tak směle do toho!